Poprzedni temat «» Następny temat
PG SILESIA
Autor Wiadomość
jozek

Pracuję w: KWK
Oddział: GRP
Wysłany: Czw 04 Paź, 2018   PG SILESIA

Witam. Dostałem propozycje pracy w PG Silesia na odziale GRP3 w przodku. Jakie zarobki? Jakie badania i gdzie? Ktoś pracuje? warto jechać na rozmowe?

piotrek1133 

Pracuję w: PG Silesia
Oddział: GRP1
Wysłany: Czw 04 Paź, 2018   

A gdzie teraz pracujesz?

jozek

Pracuję w: KWK
Oddział: GRP
Wysłany: Czw 04 Paź, 2018   

W firmie na KWK Chwałowice , pracuję w brygadzie przodkowej. Zarobki mam ok 3300 + 400bony. A czemu pytasz?

piotrek1133 

Wysłany: Pią 05 Paź, 2018   

Pracowałem na 5 lat na przodkach.Na początek więcej nie dostaniesz,policz sobie dojazdy,eksploatację samochodu,nie licz,że będziesz od eazu z kimś dojeżdzał.System brygadowy,życie rodzinne schodzi na dalszy plan.Jest Barbórka,karki i węgiel.Tam się nie pracuje,tylko zapierdala.Ciepło,mokro i wilgotno.Dozór w większości ma nikłe pojęcie o czym kolwiek,ale dobrze potrafią podpierdolić.Bawi Cię to,to spróbuj.Ja przeżyłem i nie polecam.Spròbuj może do PBSz.
.

tolek 

Pracuję w: Thyssen Schachtbau GmbH
Stanowisko: Schlosser unter Tage
Oddział: Bergbau
Wysłany: Sob 06 Paź, 2018   

mógłbyś szczegółowo opisać ten system 24/7? konkretny przykład podaj, bo na necie wszędzie jest napisane że jesteś przygotowany do pracy 24 h/dobę 7 dni w tygodniu ale tak nie potrafię sobie tego wyobrazić? jest to 4-brygadówka czy jak? Wszyscy tak pracują czy tylko przodki i ściany? z góry dzięki za odp

piotrek1133 

Wysłany: Sob 06 Paź, 2018   

Wygląda to mniej więcej tak,że pracyjesz w sovotę i niedzielę,mając w tygodniu wolny dzień.Raz w miesiącu musisz mieć cały wolny weekend.Nir mam już przykładowego grafika.Np.Pon-czw I zm,piątek wolny od sob-śro II zmiana.jeśli miesiąc ma 31 dni to pracujesz 24 dni (łącznie z weekendami) mając 7 dni wolnego (np w tygodniu).Dostajes grafik na 3 miesiące i wg niego chodzisz do pracy.

Wujek 

Pracuję w: KL B
Oddział: Górnicze Roboty Partyzanckie
Wysłany: Czw 01 Lis, 2018   

Kumpel robi na Silesi, nie polecam. Totalny obóz pracy, nie da się z nim spotkać bo ma jakieś dzikie zmiany co 3 dni inna. Jebie na okrągło a siana z tego nie ma za dużego. Barbórka na Silesii i węgiel to śmiech na sali.

czako85

Pracuję w: JSW
Oddział: przodek
Wysłany: Pią 02 Lis, 2018   

jak mu wypadnie isc sobota,niedziela to ma to jakos lepiej platne? czy tak jak normalne czarne dni

piotrek1133 

Wysłany: Pią 02 Lis, 2018   

Jest płatne chyba 10 zł do godziny. I to wszystko.

Reklama

Odpowiedz do tematu