Poprzedni temat «» Następny temat
Badanie okresowe po L4
Autor Wiadomość
Ant3k

Pracuję w: Jsw
Oddział: Wydobycie
Wysłany: Wto 29 Sty, 2019   Badanie okresowe po L4

Witam Brać Górniczą!
Panowie jestem na L4 i wygląda na to, że przekroczę 30 dni. Wiem, że trzeba iść wtedy na badania okresowe. Czy muszę coś na nie brać? Czy będą mnie pytać czemu tak długo byłem na L4 albo pokazywać jakiś wypis ze szpitala itp?
Byłem w szpitalu na kontroli cukru i wykryli mi hipoglikemie nieokreśloną którą potwierdzą po rezonansie magnetycznym (czy dobrze funguje trzustka czy nie ma guzków itp), stłuszczenie wątroby, jakieś pierdoły że mam schudnąć itp no i teraz się boję, że mi nie da lekarz zdolności pod ziemię a problem w tym, że cukier spadał mi tylko na krzywej cukrowej podczas badań a po posiłkach wszystko jest dobrze.

Tak więc trzeba coś na te badania brać czy to normalne okresowe gdzie nikt się nie będzie pytał co mi było?

Dzięki za odpowiedź!

Kopalnia JSW

Ant3k

Pracuję w: Jsw
Oddział: Wydobycie
Wysłany: Czw 31 Sty, 2019   

Halo Pany nikt nie był nikt nie wie? :shock:

Filus

Pracuję w: Zofiówka
Oddział: MD
Wysłany: Czw 31 Sty, 2019   

A co Ci podpowiada logika? Skoro badanie KONTROLNE (nie okresowe) dotyczą pracowników, którzy przekroczyli 30 dni L4, to chyba logiczne, że lekarza raczej będzie interesować powód i czy jesteś już wyleczony. Przy czym badania się odbywają jak już zakończysz leczenie i Twój lekarz prowadzący stwierdzi, że jest ok. Na badanie kontrolne wziąłbym całą swoją dokumentację związaną z moją dłuższą nieobecnością. Jeżeli się będzie ktoś o to upominać, dałbym, w przeciwnym razie miałbym ze sobą na wszelki wypadek. Tobie radzę to samo.

bergamo

Pracuję w: Tauron Wydobycie S.A.
Stanowisko: Górnik
Oddział: ZG Brzeszcze
Wysłany: Czw 07 Lut, 2019   

ja po operacji musiałem na badania kontrolne przynieść zdolność od chirurga co operował

Reklama

Odpowiedz do tematu