Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o umowy o prace w PGG
Autor Wiadomość
kopalnia 

Pracuję w: KWK
Oddział: grp
Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019   Pytanie o umowy o prace w PGG

Pierwsza umowa jest na 6miesiecy a druga podobno na czas nieokreślony jeśli pracownik się sprawdzi. Pytanie mam gdy np. przez te pół roku pójdę na chorobowe albo zaspie do pracy to mogą mi umowy nie przedłużyć? Bo każdemu to się może zdarzyć taka prawda. Wydaje mi się ze nie przedłużają umowy w skrajnych przypadkach gdy pracownik na 6mieisecy polowe tego jest na rewirze , sprawia problemy Po prostu trzeba se przejebac Dajcie odpowiedz jak to wygląda A i jeszcze jedno pytanie gdy bhp mnie złapie za to ze jestem wcześniej pod szybem i spisze Za takie cos tez mogą umowy nie przedłużyć ? :-)

SQT

Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019   

Z tą drugą umową to nie jest powiedziane że na 100% dostaniesz na czas nieokreślony. Ale fakt że jeśli kopalni będzie zależało to przedłużą mimo chorobowego, a zaspanie to bierzesz na żądanie i nie powinno to mieć wpływu, oczywiście jeśli nie podpierdolisz sam siebie i nie będziesz rozpowiadał że zaspałeś.

Kuczi7 

Pracuję w: -
Oddział: -
Wysłany: Sob 13 Kwi, 2019   

2 umowa jest na 2 lata 3 na stale

oclass1 

Pracuję w: kwk rydultowy
Oddział: firma
Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019   

Jak nie przekroczysz 30% chorobowego za te 6 miesiecy to dostaniesz na stale, jak przekroczysz to na rok

Conteh 

Pracuję w: KWK Ruda
Oddział: ME
Wysłany: Nie 14 Kwi, 2019   

SQT, a czemu niby nie możesz powiedzieć nikomu, że zaspałeś? :-D Chyba każdemu może się zdarzyć, czyż nie? U Was za to obcinają premie czy co? Bo nie rozumiem.

Reklama

Odpowiedz do tematu