Poprzedni temat «» Następny temat
Zatwierdzenie - specjalność górnicza.
Autor Wiadomość
Cezar94

Pracuję w: Kopalni
Oddział: Dolowy
Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019   

OUG Rybnik - 08.04.2019 r.
Dozór ruchu - Specjalność górnicza:

1. Akty prawne (przerwali po kilku)
2. Co to za mapa (podpisana na dole, wystarczy przeczytać)
3. Pokazywał na mapie znaki i co to za znaki (filar szybu, zagrożenia wymienić, zbiornik wodny, rozciągłość i upad, jakim systemem prowadzona jest ściana)
4. Projekt techniczny
5. Dokument bezpieczeństwa (dodatkowo czy pracownik podpisuje zapoznanie się z całym dokumentem czy z jakąś częścią tylko)
6. Podział zapór przeciwwybuchowych (podać wymiary i dodatkowo jaka jest maksymalna długość półki zwykłej - tutaj się mówi, że taka długość żeby było po 5 cm odstęp od obudowy)

Atmosfera przyjazna, szybko szło i zdawali chyba wszyscy.

dawfff

Pracuję w: Firma
Oddział: Elektryczny
Wysłany: Pią 31 Maj, 2019   

Hej. To że na egzaminie obowiązuje biała koszula i czarny garnitur to pamiętam ale czy krawat też jest wymagany?

Frontal 

Pracuję w: Wesoła
Stanowisko: Szt
Oddział: WOM
Wysłany: Nie 02 Cze, 2019   

Po pierwsze to nie jest egzamin, po drugie możesz przyjść w dresie ale pamiętaj "Jak Cię widzą tak Cię piszą" ...

dawfff

Wysłany: Nie 02 Cze, 2019   

Frontal napisał/a:
Po pierwsze to nie jest egzamin, po drugie możesz przyjść w dresie ale pamiętaj "Jak Cię widzą tak Cię piszą" ...

A co to Twoim zdaniem jest jak nie egzamin?
Tylko nie pisz mi że ZATWIERDZENIE bo pomyślę że Twoim jedynym źródłem wiedzy jest forum😂

Frontal 

Wysłany: Pią 07 Cze, 2019   

Jeśli jesteś taki mądry to odpowiedz na pytanie komisji "Po co pan tu przyszedł"? stwierdzeniem że zdać egzamin.
Potem pochwal się wynikiem ;)

dawfff

Wysłany: Pią 07 Cze, 2019   

Frontal napisał/a:
Jeśli jesteś taki mądry to odpowiedz na pytanie komisji "Po co pan tu przyszedł"? stwierdzeniem że zdać egzamin.
Potem pochwal się wynikiem ;)

Bardzo proszę
odpowiedziałem: ,,Przyszedłem zdać egzamin stwierdzający moje kwalifikacje do wykonywania czynności w wyższym dozorze ruchu specjalności elektrycznej-maszyn i urządzeń dołowych''.
Wynik: Egzamin zaliczony.

Podstawa prawna dla Ciebie z Pgig:
Art. 61. 1. Stwierdzenie posiadania kwalifikacji, o których mowa w art. 50 oraz art. 58 ust. 1 i 2, następuje na wniosek osoby ubiegającej się o stwierdzenie posiadania kwalifikacji, zwanej dalej „kandydatem”, po przeprowadzeniu egzaminu.

Jeśli nadal się upierasz przy swojej racji że to nie jest egzamin to chętnie usłyszymy Twoją wersję odpowiedzi na to pytanie. Nie zapomnij udowodnić swojej racji przepisami.

Pozdrawiam

Frontal 

Wysłany: Nie 09 Cze, 2019   

Do tego zmierzałem, wiele osób uwaliło odpowiadając po prostu że przychodzą zdać egzamin "na dozór", widocznie błędnie wziąłem Cię za jedną z tych osób czytając posta.

Moja odpowiedź na to pytanie to "Przyszedłem ubiegać się o stwierdzenie kwalifikacji [...]", a kwestie przepisów mam opanowaną w dobrym stopniu.

Podrawiam

Reklama

Odpowiedz do tematu