Poprzedni temat «» Następny temat
firma JSW Szkolenie i Górnictwo
Autor Wiadomość
bvw08 

Pracuję w: JSW.S.A
Stanowisko: górnik p/z
Oddział: wydobycie
Wysłany: Pią 29 Gru, 2017   

Tak robią bez problemu tylko kierownik oddziałowy musi cię wysłać, jedyny minus taki że kursy są po godz pracy idziesz na rano do roboty albo wolne a na południe kurs no chyba że już coś się zmieniło w tej sprawie

goli88 

Pracuję w: -
Oddział: -
Wysłany: Pon 01 Sty, 2018   

Panowie czy przy przyjęciu do SiGu informują od razu na jaką kopalnię się idzie i na jaki oddział? Wiem, że to nie jest koncert życzeń bo pewnie każdy się cieszy jak się dostanie, ale dostał ktoś opcję wyboru? Czy wszystkich rzucają na przodki, ściany, likwidacje?
Btw. - najlepszego w Nowym Roku!

Dawid623

Wysłany: Wto 02 Sty, 2018   

ja mialem odrazu przybite szczyglowice bo tak chcialem, ale byla opcja budryk tez. Co do iddzialu to tez mialem wybór pierwszego dnia szkolenia- sciana,przodki,slusarz .:)

Wujek 

Pracuję w: KL B
Oddział: Kolonia Karna

goli88 napisał/a:
Panowie czy przy przyjęciu do SiGu informują od razu na jaką kopalnię się idzie i na jaki oddział? Wiem, że to nie jest koncert życzeń bo pewnie każdy się cieszy jak się dostanie, ale dostał ktoś opcję wyboru? Czy wszystkich rzucają na przodki, ściany, likwidacje?
Btw. - najlepszego w Nowym Roku!

Na Budryku oddziały z góry narzucone, informacja o oddziele jest w drugim dniu szkolenia.

Majster92

Pracuję w: SRK S.A.
Oddział: GRP

Może ktoś z Was będzie zorientowany. Jak teraz zapowiadają się przyjęcia na Jas-Mos, to one będą do SRK czy SiG? Wątpliwości zrodziły się po przeczytaniu tego artykułu: http://gornictwo.wnp.pl/j...1435_1_0_0.html

ivan82

Pracuję w: firma gornicz polska
Oddział: gorniczy
Wysłany: Wto 02 Sty, 2018   wynagrodzenia

Mam pytanko na jakim oddziele poza sciana zarobisz ...pytam konkretnie o kopalnie pniowek? chodzi mi o odzdzialy TWO ,GZL,GRP

Revian 

Pracuję w: JSW
Oddział: G
Wysłany: Śro 03 Sty, 2018   

z tych 3 co wymieniłeś to GZL dość elastyczne szychty są generalnie jak trafisz na spoko sztygara itd. to zarobisz jak lipa no to lipa ale najgorzej może być na GRP no chyba że trafisz do przodka i nie będziesz łaził po tyłach lecz gdy trafisz na jakiegoś wariata to nawet i podstawę ci może pisać i zarobisz 2500 z rokiem stażowego... Generalnie TWO lub GZL broń boże iść na GRP to jest czysta fikcja że idzie tam zarobić postęp jest i go nie ma, a syf i robota wiadomo jaka kto robił ten wie... Jest nawet stwierdzenie że ludzie z GRP jak idą na ścianę w delegacje to nie chcą wracać na GRP... wcale im się nie dziwie :lol:

bvw08 

tak samo to działa w drugą stronę ludzie ze ściany idąc na inny oddział typu gzl grp odpoczywają czasami psychicznie ale i fizycznie wiadomo monotonia jest najgorsza

malaoszustka

Pracuję w: Kopalnia w Czechach
Stanowisko: Przodowy
Oddział: Sciana

Beda przyjecia pod kopalnie? A nie do sigu?wiadomo cos komu?

Grubiorzyk 

Pracuję w: JSW SiG
Stanowisko: LEBER
Oddział: Dbs
Wysłany: Czw 04 Sty, 2018   

Będą - Dla tych co robią w SiGu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
inaczej zapomnij.

goli88 

Pracuję w: -
Oddział: -

Ponoć niedługo ma być rzut na Budryk jeszcze. A później w ciągu roku na zespolone KWK Zofiówka-Borynia.
Tak a propos - jaka atmosfera pracy na Budryku? Tylko nie piszcie, że taka jak wszędzie bo wiadomo, że kopalnia kopalni nie równa ;)

Grubiorzyk 

Pracuję w: JSW SiG
Stanowisko: LEBER
Oddział: Dbs

Podobno kopalnia emerytów :D:D

SQT

Coś w tym jest co mówi Grubiorzyk, bo ja słyszałem znowu że fest jeden drugiego podpierdala.

Revian 

Pracuję w: JSW
Oddział: G

jeden na drugiego donosi, a dozór boi się własnego cienia przez co góra każe a ludzie robią, ścianowcy jak mogą przybrać to się cieszą, o temperaturach zapomnij

reasumując Budryk to taki gułag...

bvw08 

lepiej te go nie można było ująć o budryku duża zasługa tego zbieraniny ludzi po dawnych kopalniach zagłębia i sosnowca zero zżycia bo ogólnie to kopalnia fajna tylko ludzie do dupy

Reklama

Odpowiedz do tematu