Poprzedni temat «» Następny temat
Testy psychotechniczne
Autor Wiadomość
hajer 
Administrator

Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   Testy psychotechniczne

Testy psychotechniczne dla górników oraz innych zawodów,
test Bennetta (z odpowiedziami,ale nie jestem ich pewien) i Matryce Ravena

Matryce Ravena online ==> http://www.iqtest.dk/main.swf
Ostatnio zmieniony przez hajer Wto 11 Wrz, 2012, w całości zmieniany 3 razy  

plsmart0 

Wysłany: Nie 15 Sty, 2012   

Testy psychotechniczne składają się z kilku części:

1. Wywiad ogólny
Tutaj padają pytania ogólne o dane personalne, samopoczucie, choroby, etc. Czasami jest to w formie ankiety, a czasami w formie wywiadu.

2. Test koordynacji
Różny dla różnych ośrodków. Może być przeprowadzony na urządzeniu lub na papierze. Na urządzeniu spotkałem kilka rodzajów:
a) szachownica guzików 10x10, przy każdym wierszu oraz kolumnie dioda, zapalają się zawsze dwie jednocześnie i należy wcisnąć guzik na skrzyżowaniu linii wyznaczonych przez świecące aktualnie diody - tutaj tempo narzuca zdający (trzeba jak najwięcej kliknąć)
b) panel z guzikami - rząd kilkunastu przycisków, nad każdym jest dioda, zapalają się w kolejności losowej i trzeba nacisnąć dany guzik jak najszybciej, liczba poprawnych wskazań decyduje o zaliczeniu testu
c)kołowrotki - należy kołowrotkami ustawić punkt w zadanym polu - trudność polega na zniekształceniu się obrazu
d) test na kartce polega na tym, że mamy u góry kartki cyfry od 1 do 10 i odpowiadające im literki, w dalszej części testu są wypisane cyferki i należy do nich dopisać literki wg klucza wyżej - im więcej literek poprawnie się wypisze tym lepiej

3.Test Gouvego - test polegający na tym, że są dwie tabelki z liczbami - po jednej na jednej stronie, jedna jest mniejsza, a na odwrocie jest większa, wszystkie liczby z mniejszej znajdują się w tej większej i są wymieszane wśród innych, zadaniem zdającego jest je znaleźć - na to jest 15 minut

4. Matryce Ravena - później dodam kompletne z dobrymi odpowiedziami jak zeskanuję

5. Test Benetta/ Test dla nowoprzyjętych - test z pytaniami na inteligencję, uwaga, w internecie są błędne odpowiedzi i niekompletny test! Później dodam Kompletnego Benetta z dobrymi odpowiedziami.

asfad

Wysłany: Wto 08 Maj, 2012   

czy ktos moglby wrzucic cały benetta

hajer 
Administrator

Wysłany: Śro 09 Maj, 2012   

Zaktualizowałem Test Bennetta jednak odpowiedzi nie jestem pewien bo są z innej strony, wiec jesli ktos znajdzie jakies błedy niech da znać.

mike

Wysłany: Nie 13 Maj, 2012   

A czy ma ktoś jeszcze jakies inne testy bennetta?? z tego co wiem to na badaniach w jastrzebiu daja calkiem inne

tarak 

Pracuję w: JSW S.A.
Stanowisko: górnik
Oddział: GRP
Wysłany: Nie 13 Maj, 2012   

mike napisał/a:
A czy ma ktoś jeszcze jakies inne testy bennetta?? z tego co wiem to na badaniach w jastrzebiu daja calkiem inne

w zeszłym roku dostałem się pod jsw i rozwiązywałem właśnie te testy które wrzucił hajer

mike

Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

Ja podchodzilem do testów w kwietniu tego roku i tak jak mowie były inne a pare dni wczesniej dostalem od kumpla te testy co sa powyzej od hajera i mialem wielkie rozczarowanie. Wiec moze ktos posiada jeszcze inne testy?? Bylbym bardzo zobowiazany gdyby ktos je wrzucil tu.

gornik 

Pracuję w: kopalni
Oddział: *
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012   

U białeckiego bylem dwa miesiace temu i miałem ten test! Identyczny dokładnie z tymi pytaniami. Do tego dostałem test z kwadratami, w którym musiałem zaznaczyc linie oddzielajaca figure aby powstał kwadrat. Napewno maja tam kilka moze nawet kilkanascie rodzajów testów, które zostaja wybrane losowo, bo osoby siedzace obok mnie miały cos innego.

radkon1981 

Wysłany: Sob 26 Maj, 2012   

Witam, bardzo prosze jak ktos ma o wrzucenie Test Couve"go. Z góry dziękuje :)

Michał 
manekin

Wysłany: Pią 20 Lip, 2012   

plsmart0, hej Mógłbyś wciepac ten Test Benetta/ Test dla nowoprzyjętych z poprawnymi odpowiedziami? czeka mnie ten egzami i powiem szczerze że nasrane w gaciach mam :P

Michał 
manekin

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

hajer, hej Mógłbyś wciepac ten Test Benetta/ Test dla nowoprzyjętych z poprawnymi odpowiedziami? teraz podobno jest jakis inny...

spid 

Pracuję w: kwk
Oddział: gps
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

Koledzy jak byscie mieli jakies nowe psychotesty zdjecia obojetnie co to wrzuccie cos nowego bo mam na dniach psychotesty moze sie cos zmienilo?

allegro12

Pracuję w: Pniówek
Oddział: GPS
Wysłany: Sob 29 Cze, 2013   

jak ktoś ma test bennetta w pomrańczowej oprawce ten co sie zdaje na jsw pisac na priw proponuje nagrode xD

allegro12

Pracuję w: Pniówek
Oddział: GPS
Wysłany: Pią 22 Lis, 2013   

Zaden nie ma tych testów ?? ;/////

MagicDubs
The Soul Is One

Pracuję w: KWK Chwałowice
Stanowisko: górnik
Oddział: GRP
Wysłany: Pią 22 Lis, 2013   

W Jastrzebiu za 50 zł jedna pani psycholog robi próbne, nie jest to lepsze niz siedzenie przed kompem?

Reklama

Odpowiedz do tematu