Poprzedni temat «» Następny temat
Upadłośc JSW
Autor Wiadomość
deskon 

Pracuję w: KHW
Oddział: Przygotowki
Wysłany: Wto 13 Paź, 2015   

Jsw i tak klęknie i będziemy robić u prywaciarza ja obstawiam wiosnę.

kd
sleper

Pracuję w: x
Oddział: x

chłopie a pracuj se ile wlezie, ale niech ta praca będzie efektywna i niech przynosi zyski

następna kwestia jest taka że NIESTETY ale począwszy od ślepra na łopacie - skończywszy np. na nadsztygarze WSZYSCY zatrudnieni w danej spółce kopalnianej JEDZIECIE na tym samym wózku, i wszyscy dokładacie się do powolnej śmierci spółki, ja tylko napisałem że trzeba patrzeć daleko w przyszłość, a nie na dzisiaj i jutro. Niestety sytuacja na rynku jest ciężka i trzeba się UMIEĆ dostosować do obecnej sytuacji, a dużym procentem są wasze przywileje

i nie pisz mi że mi nie poszło z górnictwem bo chuja wiesz, jestem młody, trafiła się robota zdecydowanie lepiej płatna i bardziej perspektywiczna więc wyluzuj ;)

i napisze jeszcze, życzę wam jak najlepiej, zarabiajcie i po 10k miesięcznie i miejcie jeszcze więcej dodatków ale niech będzie z czego brać na te wypłaty ;) a nie że górnik ciągle chce mieć jak najwięcej a za kilka miesięcy spółka będzie mieć setki miliony długów, jak nie miliard

to że do tej a nie innej sytuacji doprowadził zarząd spółki, nieudolni prezesi, dyrektorzy itp to zwykłego kowalskiego to chuja obchodzi ;) nie idzie biznes to się go albo zamyka albo ratuje np. cięciem kosztów czytaj PRZYWILEJÓW KAŻDEGO PRACOWNIKA,
chłopie zrozum to w końcu... :) chcesz mieć robote za 5,10,15lat... to już teraz pomóż spółce

deskon 

Nic się nie zmieni gdy w górnictwie stołki są obsadzane po znajomościach układach .

tolek 

Pracuję w: Thyssen Schachtbau GmbH
Stanowisko: Schlosser unter Tage
Oddział: Bergbau

chłopak dobrze prawi, polskie gorictwo potrzebuje całkowitej prywatyzacji i konkretnej restrukturyzacji... jeżeli kroki te nie zostaną podjęte do do 2020r 3/4 polskich górników zostanie bez pracy. Po prywatyzacji tylko połowa, więc warto oszczędzić przynajmniej te 1/4 miejsc pracy, dekson jak sprywatyzują to i tak będą stołki obsadzane po znajomościach ale ludźmi którzy będą patrzeć na problem od strony ekonomicznej.

bvw08 

Pracuję w: JSW.S.A
Stanowisko: górnik p/z
Oddział: wydobycie

W obecnej sytuacji gdzie wszyscy tylko żerują na górnictwie to dobrze nigdy nie będzie nawet jeśli węgiel będzie po 200 $$$ problem jest ogromny za dużo darmozjadów do wykarmienia do tego dochodzą ogromne koszty materiałów które są 300% droższe tylko dlatego że WUG wydał pozwolenie na stosowanie w kopalni i myślę że nawet jeślibyśmy oddali całe wypłaty i robili ot tak dla zasady i hobby to dalej byłby kryzys

górnik1988 

Pracuję w: KWK Rydułtowy-Anna
Stanowisko: Górnik
Oddział: gzl-1
Wysłany: Śro 14 Paź, 2015   

Dokładnie tak samo myślę jak bvw08!!!

goli88 

Pracuję w: -
Oddział: -
Wysłany: Śro 14 Paź, 2015   

bvw08 dobrze godo, kiedyś skręcaliśmy napęd przenośnika i sztygar po kolei wymieniał nam ile kosztuje każda część i dlaczego AŻ tyle (no bo mają atest i pozwolenie WUG itp.) i tak np. (nie pamiętam już dokładnych cen) nakrętka kosztuje 10 zł, a normalnie (bez atestów) niecałą złotówkę! Było nawet tak, że szedł nadsztygar z kopalni, szukał i spisywał wszystko co znalazł np. rozkręconą rozporę, rozkręcony zamek, wycenił to, zsumował, posłał to do biura i poinformował, że jak materiał nie będzie szanowany to uje*ią na wypłatach wszystkim pracownikom... jak zobaczyliśmy tą wycenę to nam szczeny poopadały jakie to są koszty, no bez jaj!

matys 
matys

Pracuję w: KW / KWK JANKOWICE
Stanowisko: górnik
Oddział: GRP
Wysłany: Śro 25 Lis, 2015   

chłopy, nie chcę być złym prorokiem ale jak kopalnie idą pod hipotekę to już naprawde nieciekawie

deskon 

Wysłany: Śro 02 Gru, 2015   

Panowie kiedy ta upadająca Jastrzębska spółka węglowa ma płacić te pierwszą ratę Barbórki i zarazem ostatnią barbórkę tak mi się wydaje, wie ktoś coś.

nystrand 

Pracuję w: PL
Oddział: El
Wysłany: Pon 25 Sty, 2016   

http://gornictwo.wnp.pl/j...5935_1_0_0.html

avganov 

Pracuję w: JSW SA
Oddział: Wydobywczy
Wysłany: Pon 29 Lut, 2016   

wyplata 2 czesci barborki 1 marca.

Reklama

Odpowiedz do tematu