Poprzedni temat «» Następny temat
Kopalnia jakiej jeszcze nie widziałeś...
Autor Wiadomość
Forest 

Pracuję w: Kopalni
Oddział: 1
  Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   Kopalnia jakiej jeszcze nie widziałeś...

Kopalnia Bogdanka wprowadziła innowacyjną technologie nagrywania Filmów - dzięki temu możemy zobaczyć prace w kopalni od zjazdu do ściany, struga... jako film ale inny niż wszystkie.

Wszystko jest kręcone kamerą nagrywającą w 360 st zatem podczas oglądania możliwe jest obracanie kamery w strone którą chcemy.

Polecam serdecznie super sprawa dostępne filmy z pola - Bogdanka i po zmianie z pola Stefanów :)

Link: Bogdanka

LukaszCieszyn 

Pracuję w: Kopalni
Oddział: Zamknięty
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

Fajna sprawa z tym filmikiem. :-) Widziałem to już wczoraj.

bergamo

Pracuję w: Tauron Wydobycie S.A.
Stanowisko: Górnik
Oddział: ZG Brzeszcze
Wysłany: Pią 08 Lut, 2013   

obejrzałem. Jaki tam na dole porządek. Chodniki jak od linijki. Nie to co syf u mnie na grubie. Ale Bogdanka to inna bajka. Super warunki, mało zagrożeń. Ściany z wybiegami po 4 km, nowy sprzęt i narzędzia. Na pewno pod tym względem przyjemnie tam się pracuje

MagicDubs
The Soul Is One

Pracuję w: KWK Chwałowice
Stanowisko: górnik
Oddział: GRP
Wysłany: Sob 09 Lut, 2013   

bergamo napisał/a:
obejrzałem. Jaki tam na dole porządek. Chodniki jak od linijki. Nie to co syf u mnie na grubie. Ale Bogdanka to inna bajka. Super warunki, mało zagrożeń. Ściany z wybiegami po 4 km, nowy sprzęt i narzędzia. Na pewno pod tym względem przyjemnie tam się pracuje

U mnie na Krupinskim tez straszny syf, gdzie bys nie poszedl. Raz bylem na Zofiowce to spoko kopalnia, czysto, choc nie bylem w wielu rejonach...

Najwieksza sciana to wybieg 5 km o ile dobrze pamietam z zajec.

@Bergamo - z ktorej jestes gruby?

Szybki 

Pracuję w: PRS"Wschód"
Stanowisko: Cieśla górniczy
Oddział: PRS
Wysłany: Nie 10 Mar, 2013   

Na nowym polu Stefanów wybieg 4km to pikuś :D Sa i dluzsze.

KrissToff 

Pracuję w: górnictwie
Oddział: detoksykacyjny
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

Czytam Wasze posty i dzwie sie ze taki syf u Was na kopalniach. Przeciez porzadek zalezy w olbrzymiej mierze od nas samych. Zastanowmy sie ile razy jak przy transporcie lub rozladunku cos sie rozlecialo ilu z nas posprzatalo po sobie. Ilu z nas zostawia np. w osobowym butelki po wodzie albo wywala je wprost na przekop z jadacej osobowki? Ilu z nas idac do siebie do sciany, przodka na jakakolwiek robote usunelo z przejscia lezace rozpory, siatki, zamki czy inne badziewie? Ilu z nas pracujac w transporcie ulozylo material ktory przywiozlo w porzadna sterte lub tp? Ilu z nas???
Porzadek tworzymy my sami. U mnie na oddziele jest prawie taki porzadek jak na Bogdance, ale nasz kierownik razem z nami idac do przodka zbiera drobiazgi a jak jest wiekszy balagan zaraz organizuje brygade "RR" ktora dany odcinek porzadkuje i pozniej kolejka jest to z chodnika zabierane. Ile razy do nas przychodza kontrole czy to bhpowcy czy urzednicy zawsze nas za to chwala, naprawde az lepiej sie czlowiekowi robi. Nasz Kiero zarazil tym inne oddzialy i praktycznie wszystkie GRy juz maja podobnie. Mam nadzieje ze ta "zaraza" sie szybko rozprzestrzeni ;)

bergamo

Pracuję w: Tauron Wydobycie S.A.
Oddział: ZG Brzeszcze
Wysłany: Pią 19 Kwi, 2013   

bardzo mądre jest to co piszesz

ksiadz7
GÓRNIK

Pracuję w: KOPALNI
Oddział: Wydobycie
Wysłany: Nie 19 Maj, 2013   

kolego szybki ile zarobisz jesli mozna wiedziec jako ciesla w prs wschod...

lucjan.w

Pracuję w: KWK Sośnica - Makoszowy
Oddział: Zakłąd Informatyki i Telekomunikacji
Wysłany: Pon 19 Sie, 2013   

Ciekawe rozwiązanie. Wielu ludzi przekona się przekona, jak ciężką pracę mają górnicy.

Brzeszczanin 

Pracuję w: KWK Brzeszcze
Oddział: GZL-1
Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013   

największy bajzel to był na 883 przy skrzyżowaniu z Taśmowym byłej 812 i ta góra urobku przy Os po czyszczeniu wozów mówić sztygarowi żeby posłali kontener bo taśmy nie chodzą nie bo po co potem ktoś musiał to rozgarniać ręcznie.

Daroo

Pracuję w: GPRS HYDROKOP
Oddział: psychiatryczny
Wysłany: Śro 18 Gru, 2013   

materiał, butelki, śmieci swoją drogą ale jak przy wejściu na chodnik jest komora elektryków i zrobili tam sobie "toy toy party" to co zrobisz?:) sprzątać nie będziesz a po łbach prać też ich nie będziesz;)

Górnikmlody 
Czarnezłoto

Wysłany: Nie 16 Mar, 2014   

Proszę filmik z KWK BRZESZCZE
https://www.youtube.com/watch?v=uUuf9FWQ8c8

pplar 

Pracuję w: -
Oddział: -
Wysłany: Śro 01 Paź, 2014   Re: Kopalnia jakiej jeszcze nie widziałeś...

Forest napisał/a:
Link: Bogdanka

Fajne. Bede musial sie zastanowic jak to mozna sciagnac na kompa.

Jakby ktos widzial podobne filmy (chodzi o sferyczne) to wrzucajcie tutaj.

ekolo

Pracuję w: Inne
Oddział: Inne
Wysłany: Śro 22 Lip, 2015   

Taka znakomicie zorganizowana kopalnia a zmuszona jest do cieć i redukcji zatrudnienia :(

elmutek 

Pracuję w: kwk mce-wsa
Stanowisko: elektryk
Oddział: MEE
Wysłany: Nie 26 Lip, 2015   

Bylem na Bogdance jakies 5 lat temu, kiedy otwierali pole Stefanow, w ten czas główny energomaszynowiec mowil ze maja jeszcze do zagospodarowania pole Nadrybie, ale przy zjezdzie i wyjezdzie na powierzchni i na dole totalnie mnie to rozjebalo, kultura samych pracownikow, porzadek ( np. elektryk po wymianie najmniejszej czesci itd. musial uszkodzana zdac na góre, a wiadomo jak jest u nas...) pozatym porzadek prawie jak w czechach, tyle ze w czechach sie boja a w Lublinie to norma bo kazdy pracuje na zysk kopalni

Reklama

Odpowiedz do tematu