Poprzedni temat «» Następny temat
Praca na KWK Pniówek
Autor Wiadomość
Lavre 

Pracuję w: nie pracuje
Oddział: nie pracuje
Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   Praca na KWK Pniówek

Witam Wszystkich,
Jestem absolwentem Technikum Górniczego i szukam pracy w JSW najlepiej na KWK Pniówek albo KWK Borynia.
Wiem, że nie ma przyjęć pod kopalnie, tylko można składać elektronicznie CV do SiG. Dostałem odpowiedź z SiGu i wysyłają mnie na bezpłatne kursy, które zdobyłem w szkole (M.11 i M.39 certyfikaty) i nic poza tym. Nie wiem czy dalsze czekanie na odpowiedź z SiGu ma jeszcze sens, dlatego szukam firm górniczych, które są na Pniówku. Gdzie mogę znaleźć siedzibę tych firm i jakie byście firmy mi polecili?

MagicDubs
The Soul Is One

Pracuję w: KWK Chwałowice
Stanowisko: górnik
Oddział: GRP
Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   

Przejdz się do biura Górbudu na Pniówku albo uderz do Mikołowa z CV. Co chwile kogoś szukają, jakbyś zrobił kurs na kolejki podwieszane jakims cudem to jestes na pewno przyjety z miejsca. Ewentualnie chociaż na taśmy zrób, wiem, że też obsługują.

Revian 

Pracuję w: JSW
Oddział: G
Wysłany: Pon 08 Sty, 2018   Re: Praca na KWK Pniówek

Lavre napisał/a:
Witam Wszystkich,
Jestem absolwentem Technikum Górniczego i szukam pracy w JSW najlepiej na KWK Pniówek albo KWK Borynia.
Wiem, że nie ma przyjęć pod kopalnie, tylko można składać elektronicznie CV do SiG. Dostałem odpowiedź z SiGu i wysyłają mnie na bezpłatne kursy, które zdobyłem w szkole (M.11 i M.39 certyfikaty) i nic poza tym. Nie wiem czy dalsze czekanie na odpowiedź z SiGu ma jeszcze sens, dlatego szukam firm górniczych, które są na Pniówku. Gdzie mogę znaleźć siedzibę tych firm i jakie byście firmy mi polecili?

zrób sobie kurs na taśmy i do Lintera biorą już podobno nawet ludzi z Szerokiej jak wychodzą :-P

kurs kosztuje 100zł lub 150zł więc nie jest to majątek i trwa jeden dzień ps. Linter ma odstawy główne na Borynii, Zofii i Pniówku

zarobki chyba minimalna krajowa i bony sodexo 700 zł w sumie 2100-2200 plus idzie iść jakis weekend wiem że kumpel wyciąga te 2500 z dwoma przerobionymi no i się nie narobi jak w przodku za podobną kase w nie jednej firmie

ps. na SiG nie masz co czekać miałem podobną sytuacje jak właśnie powstał SiG co prawda doczekałem się, ale poszedłem wcześniej do firmy zawsze możesz tym jebnąć albo za porozumieniem stron albo dyscyplinarnie(nie patrzeli na to w SiG nawet sami mowili żeby tak zrobić) Lata lecą dołu a kasa no cóż w firmie wiadomo że ciężko zarobić coś lepiej... Owszem są firmy lepsze ale robota wygląda różnie ps. nie idź na Czechy bo to strata czasu i zdrowia mimo ciut lepszej kasy...

Reklama

Odpowiedz do tematu